Kabiny SCANII

...::: CR14 :::...

KABINY DZIENNA - GDY PRACA ZACZYNA SIĘ I KOŃCZY TEGO SAMEGO DNIA.

Kabina dojazdy dziennej typu R zapewnia kierowcy dokładnie takie same warunki jak kabina typu R z miejscem do spania. Dotyczy to widoczności, zakresu regulacji pozycji kierowcy i takiej samej jakości fotela kierowcy. Ta skrócona kabina jest idealna do jazdy dziennej wtedy, gdy nie są wymagane udogodnienia związane ze spaniem.

Dla wielu zastosowań największe kabiny nie muszą być optymalne. Szczególnie jeśli nie jest wymagane miejsce do spania. Kabina do jazdy dziennej typu P jest właściwym wyborem jeśli głównymi czynnikami, decydującymi o wyborze kabiny są niskie koszty eksploatacji i wysoka konkurencyjność w sektorze transportu samochodowego.

Skrócona długość kabiny umożliwia dodatkowe zwiększenie objętości przewożonego ładunku lub jego ciężaru, bądź jednocześnie jednego i drugiego. Zapewnia wyjątkowej klasy warunki pracy dla kierowcy.

• Pomimo braku za fotelami łóżka, jest ona dobrze wyposażona w różnego rodzaju schowki. Główna konsola, schowki oraz półki umieszczone ponad przednią szybą dają do dyspozycji kierowcy wiele miejsca.

• Do ciężkich, dziennych prac transportowych w trudnych warunkach kabiny wyposażane są w najmocniejsze silniki firmy Scania.

• Kabina ta może być stosowana w samochodach pracujących w trudnych warunkach w budownictwie. Do wielu różnych prac budowlanych, będzie montowana na podwoziach Scanii klasy G.

• Materiały obiciowe oraz pokrywające fotele wykonano z tkanin specjalnie odpornych na zabrudzenie i zniszczenie, będących jednocześnie łatwymi w czyszczeniu.

• Opcjonalnie kabina może być wyposażona w dwu lub cztero punktowe zawieszenie pneumatyczne umożliwiające spokojną jazdę na wszystkich rodzajach nawierzchni.

POWRÓT <<