Kabiny SCANII

...::: CP19 :::...

OGROMNA NA ZEWNĄTRZ I PEŁNA HARMONII.

Kabina typu T serii 4 jest najbardziej nowoczesną, najlepiej wyposażoną i najobszerniejszą kabiną z podnoszoną maską silnika jaką widziano w ostatnich latach. Stworzona została aby spełnić pragnienia wszystkich tych przewoźników którzy myślą o własnym wizerunku. Imponująco emanuje charakterystyczną muskularnością, która nie tylko wywołuje głębokie wrażenie ale naprawdę wzbudza respekt. Żaden inny samochód ciężarowy nie wywołuje takiego zainteresowania oraz takiego zachwytu. Nowa kabina typu T jest przede wszystkim jednak praktyczna i funkcjonalna.

• Pomimo tradycyjnej koncepcji, nowa kabina posiada nowoczesną stylistykę i charakteryzuje się wyjątkową aerodynamiką. Na długich trasach pozwala to zaoszczędzić duże ilości paliwa.

• Dostępna w dwóch wersjach: z miejscem do spania i do jazdy dziennej. Obie wersje wyjątkowo obszerne, bardzo wysokie, z całkowicie płaską podłogą i dużą ilością schowków.

CO SPRAWIA, ŻE WŁAŚNIE TE KABINY TAK POCIĄGAJĄ KIEROWCÓW SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH?

Kabina z podnoszoną maską silnika jest rzadkością w dzisiejszych czasach. Szczególnie tak duża, tak nowoczesna i tak wyróżniająca się. Kierowca samochodu Scania z kabiną T będzie prawdopodobnie wyjątkowej klasy fachowcem i każdy inny kierowca, który go zobaczy, będzie sobie zdawał z tego sprawę. Każdy kierowca, niezależnie jak mocno pragnący kabiny wyglądającej tak wspaniale, rozczaruje się jeżeli komfort w kabinie nie będzie na najwyższym poziomie. Jazda każdym samochodem ciężarowym serii 4 zadowala wszystkich kierowców - a kabina typu T dostarcza zadowolenia w każdym punkcie.

• Doskonała widoczność na drogę. Kierowca siedzi wysoko, ma do dyspozycji pełny zakres regulacji fotela i koła kierownicy.

• Kabina posiada dwu lub cztero punktowe zawieszenie pneumatyczne. Umożliwia ono spokojną i relaksującą jazdę na wszystkich rodzajach dróg.

• Poziom hałasu wewnątrz jest znacznie niższy niż określają to normy dla tego typu kabin, Odgłos z układu napędowego nie jest nigdy uciążliwy i nie rozprasza uwagi.

• Zarówno kabina z miejscem do spania jak i do jazdy dziennej posiadają wiele miejsca. Rozważny i innowacyjny projekt zaowocował rozwiązaniami zapewniającymi bezpieczeństwo, obszerne schowki na rzeczy osobiste oraz żywność.

• Kabina typu T z miejscem do spania jest idealna dla kierowców spędzających wiele dni poza domem. Jest w niej miejsce na wiele wygód domowych.

• Kabina z miejscem do spania wyposażona jest w łóżko dwu metrowej długości. Szerokość łóżka może zostać powiększona do prawie 900 mm, umożliwiając dzięki temu komfortowy nocny wypoczynek.

Gdzie znajdują się najważniejsze schowki?

Powyżej szyby przedniej, w środku pulpitu i za fotelami. Ilość miejsca za fotelami, w kabinie z miejscem do spania jest znacznie większa niż w kabinie do jazdy dziennej - dodatkowe miejsce znajduje się pod łóżkiem.

• Nad szybą przednią, odpowiednio daleko od głowy kierowcy, znajdują się schowki z zamykanymi drzwiczkami oraz miejsce na radio-magnetofon i radio CB. Jest tutaj także gniazdko elektryczne 12V.

• W środku pulpitu umieszczono praktyczny schowek na mapy, dokumenty przewozowe itp. Mieszczą się w nim dokumenty formatu A4.

• Pomiędzy fotelami znajduje się duży, przymocowany do podłogi pojemnik z pokrywą przeznaczony do przechowywania rzeczy osobistych, ubrania, żywności oraz napojów. Po Obu stronach pojemnika, przylegających do foteli znajdują się wyprofilowane stoliki umożliwiające postawienie kubków lub puszek.

• Pod łóżkiem znajduje się dodatkowe miejsce. Duża pojemność umożliwia przechowywanie wielu rzeczy, które mogą okazać się potrzebne w czasie długich podróży.

• Niezależnie od tego jest jeszcze wiele miejsca na duży termos lub lodówkę, mały piekarnik, ekspres do kawy, telewizor, odbiornik satelitarny, telefon komórkowy i inne specjalistyczne wyposażenie.

POWRÓT <<