Kabiny SCANII

...::: CP14 :::...

Kabina Scanii do jazdy dziennej typu P jest najlżejszą i najbardziej kompaktową kabiną nowej generacji. Zapewnia kierowcom atrakcyjne i prestiżowe miejsce pracy, jednocześnie przynosząc korzyści ekonomiczne poprzez maksymalne wykorzystanie ładowności samochodu. Jest ona wyjątkowo dobrze przystosowana do prowadzenia różnego rodzaju prac przewozowych oraz prac budowlanych, tam gdzie wymagana jest szybkość, łatwy dostęp i jak największa wydajność przy jak najniższych kosztach eksploatacji.

• Bardzo niski i prawie płaski dach kabiny jest idealny dla przewozów, gdzie wymagana jest dodatkowa przestrzeń transportowa nad kabiną, lub gdzie ważna jest jak najmniejsza wysokość kabiny - na przykład: ładowane od przodu pojemniki na śmieci, lub platformy do przewozu samochodów.

• Jedynie w kabinach do jazdy dziennej typu P występuje jako opcja fotel pasażera dla dwóch osób zamiast fotela pojedynczego.

• Niżej usytuowana podłoga w kabinach typu P (w porównaniu do kabin typu R) oznacza szybsze wchodzenie i wychodzenie - pożądane przez wielu kierowców zajmujących się dystrybucją towarów.

• Przy eksploatacji pojazdu z dużymi prędkościami, kabina typu P, zapewnia dzięki swym kompaktowym wymiarom i doskonałej aerodynamice niskie zużycie paliwa.

• Szerokie i prawidłowo rozmieszczone stopnie kabiny; uchwyty na ręce po obu stronach otworu drzwi umożliwiają szybkie i bezpieczne wsiadanie i wysiadanie z samochodu.

            Nowa kabina dzienna typu P potwierdza swoją klasę i ugruntowuje dobre imię firmy Scania.

Pomimo, że kabina typu P jest mniejsza od kabin typu R, zapewnia jednak najwyższy standard w zakresie komfortu i bezpieczeństwa. Posiada tak samo niski poziom hałasu i drgań, a także taki sam zakres regulacji pozycji kierowcy jak kabina typu R.

• Kompaktowa na zewnątrz lecz we wnętrzu nie ma mowy o ścisku. We wnętrzu odczuwa się wyjątkową przestronność a sprawdzenie wymiarów potwierdza, że wewnątrz jest naprawdę dużo miejsca.

• W porównaniu do poprzedniej wersji kabiny do jazdy dziennej typu P jest szersza i dłuższa. Oznacza to, że jest w niej dużo wolnego miejsca.

• Prawie pionowa szyba dodaje przestrzeni i zapewnia doskonałą widoczność. Główna konsola oraz schowki rozmieszczone powyżej szyby przedniej zapewniają wystarczająco dużo miejsca na różne drobiazgi.

• W opcji znajduje się dwu lub cztero punktowe pneumatyczne zawieszenie kabiny. Na życzenie, dla poprawienia komfortu jazdy, możliwe jest dostosowanie zawieszenia kabiny do danego rodzaju pracy lub dróg niskiej jakości.

POWRÓT <<